agencja towarzyska

Agencja Towarzyska Dziwnów Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Zachodniopomorskie

Dziś zajmiemy się dosyć osobliwym tematem, a może nawet sporym kłopotem. Powiedzieć możemy wręcz filozoficznie, że jest to kłopot „ogromny”.

Agencja Towarzyska Myślibórz Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

O czym więc moglibyśmy mówić? O męskości, a ściślej o pewnym męskim czynniku męskości, a więc o rozmiarze penisa. Zredagowano na ten temat niezliczoną ilość artykułów, książek, pozycji naukowych. Sakramentalnym pytaniem zostaje kwestia: czy rozmiar penisa to istotna rzecz? I zostaje jeszcze jedna rzecz, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Myślibórz Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jest wiele publikacji piszących o tym, iż oczywiście nie, iż liczy się to co posiadamy, iż ważna jest sprawność itd. Mężczyźni przecież zawsze znajdą dla siebie odpowiednie wytłumaczenie. A kobiety, oczywiście będąc perfekcyjnie wychowanymi, również stwierdzą, iż wcale nie ma znaczenia…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Myślibórz Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale czy tak jest naprawdę? Usłyszałem ostatnio stwierdzenie, iż kobieta, która twierdzi, że rozmiar penisa nie jest istotny jest tą, która nie miała okazji zasmakować przyjemności z obcowania z dużym penisem…

Więc, trudno się z tym nie zgadzać, nie jest tak, panowie…?

Otóż ja skłaniam się ku stwierdzeniu, że rozmiar penisa ma znaczenie, spore. Po pierwsze ma znaczenie dla naszej partnerki seksualnej, dostarczając jej niezwykle dużo rozkoszy, przyjemności, spełnienia… Lecz także ma niewątpliwe znaczenie dla mężczyzny. Wierzcie mi panowie, odpowiednio spory penis potrafi niesamowicie pozytywnie wpłynąć nie jedynie na nasze erotyczne życie, ale przede wszystkim potrafi podnieść naszą samoocenę. Wtedy dopiero można się czuć prawdziwym mężczyzną, prawdziwym macho, alfa samcem… Lecz co zrobić, kiedy natura poskąpiła nam co nieco w tym drażliwym temacie…? Nie martwcie się, jesteśmy obecnie w takim świecie, w którym niemożliwości są przekraczane niemalże codziennie. Mamy niezwykle dużo opcji zmiany tego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Myślibórz Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przybywa nam tutaj z odsieczą dzisiejsza medycyna, i gałąź estetyczna, która potrafi niejedno uchybienie poprawić, w czasie kiedy nasze zdrowie jest absolutnie w dobrych rękach. Jest to drogie rozwiązanie, ale niezwykle efektywne. Możemy także ufać branży farmaceutycznej, opartej na składnikach naturalnych, gdzie powiekszacz penisa jest preparatem, jaki możemy stosować zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Posiadamy również do dyspozycji sporo skutecznych ćwiczeń, które potrafią nas do przybliżyć do pożądanych efektów. To tak naprawdę to kwestia indywidualna – na co chcemy i możemy pozwolić sobie.

Agencja Towarzyska Myślibórz Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Lecz pytanie, czy warto, czy trzeba? Cóż, drodzy panowie, powiem tak, spróbujcie, nie stracicie… To poczucie męskości, które w was urośnie, to poczucie możliwości, siły jest niezwykle ważne. A co więcej, a może przede wszystkim, świadomość, iż zadowalamy naszą partnerkę w pełni, iż jest ona zwyczajnie zaspokojona po przeżyciu wspaniałego orgazmu – to bezcenna rzecz. Nie warto tracić czasu na myślenie, na udowadnianie sobie, że to przecież nieistotne, co z tego, że mały, jest przecież bardzo sprawny…. W jakim celu to? Wszelką teorię możemy oczywiście zbudować a potem bronić jej do końca. Warto?

Agencja Towarzyska Myślibórz Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments