ciacho

Ciacho Kamień Pomorski

Zachodniopomorskie

Ciacho to doskonała i jedna z kilkorgu komedii, które stworzył Patryk Vega. Film opowiada historię pięknej Basi wrobionej przez narzeczonego w skok na konwój z narkotykami. Wplątanej w narkotykową aferę siostrze przychodzą z poradą nieporadni, ale bardzo odważni bracia. Reżyser znany z bezkompromisowego przedstawiania środowiska policyjnego, w niniejszym filmie nieco odstaje od tradycyjnego charakteru swojej książki.

Ciacho Goleniów

Nie zrywa on zawsze głównego tematu zainteresowania – wciąż trwamy w zespołach policyjnych.

klik i ogladaj film

Główna bohaterka stanowi wyjątkowo skuteczną policjantką starającą się o awans. Niespodziewane wydarzenia jednak znacząco łączą jej cele. Znacznie szybko dowiadujemy się kto za tym każdym gości i wrabia piękną policjantkę. Jest pytanie: jaki czynnik stanowiła taż osoba i jak dobrze potoczą się losy odważnej policjantki.

Ciacho Goleniów

Komedia z powodem

Seans z „Ciachem” w programie dostarcza widzowi całą gamę emocji: od obawy o dalsze losy głównej bohaterki poprzez niepewność aż do całej radości. Poza wieloma zabawnymi rzeczami i dowcipnymi dialogami można zauważyć i ważne przesłanie płynące z filmu. Komedia pokazuje, że wszystek, nawet z pozoru najbardziej nieporadny człowiek, że zostać prawdziwym bohaterem, i zarazem każdy bez wyjątku zarabia na wielką miłość. Znaczenie obecne istnieje zaprezentowane w atrakcyjny, humorystyczny, i czasami nawet kilka ironiczny sposób. Główni bohaterowie są bardzo barwne, trochę przejaskrawione osobowości, przez co każdy spośród nich na długo powstaje w myśl, i ponadto ich karykaturalność w niezawodny sposób także bardziej podkreśla ukryte pod pozorami zwykłej komedii przesłanie filmu. Film od indywidualnego początku zaciekawia i robi, że widz w napięciu czeka na dalszy ciąg wydarzeń, przy czym nie raz atmosfera dużo się rozluźnia dzięki dowcipnym dialogom i nieoczekiwanym, nieco żartobliwym obrotem spraw.

Świetna obsada

Ładna i wyjątkowa obsada toż w filmach Patryka Vegi tak już tradycja. Na dowolnym plakacie filmu tego reżysera można stwierdzić znane twarze. Główna bohaterka – Basia jest wyświetlana przez Martę Żmudę – Trzebiatowską. Istnieje ostatnie jedyna rola aktorki, ponieważ całkowicie zrywa z wizerunkiem gładkiej i złożonej dziewczyny, którą zwykła grać Żmuda – Trzebiatowska. Podczas filmu można stwierdzić aktorkę w znacznie bogatych formach. Z przodzie na chwilę wciela się ona w działalność prostytutki, później stawia się poznać jako ambitna pani policjantka. Podczas filmu można zauważyć i dość „niegrzeczną” scenę, w jakiej główna bohaterka prezentuje swoje piersi. Mimo dość ostrego wizerunku policjantki, z powodzeniem można określić, iż nie wydaje ona lubej widzów. Nie jedynie odtwórczyni ważnej roli zarabia na uznanie. Trzej bracia (Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marcin Bosak) oraz narzeczony Basi (Tomasz Kot) to jeszcze bardzo barwne postacie, które zasługują na równie godną uwagę. Tomasza Karolak, jako Dawid – sympatyczny ginekolog z wielkimi upodobaniami seksualnymi, jak zwykle świetnie znalazłeś się w komediowej roli. Marcin Bosak, w ziemi Krzysia, znacznie dużo poradził sobie z ukazaniem podporządkowanego władczej żonie (Joanna Liszowska) pantoflarza. Na wyjątkowo wielkie znaczenie zasługuje Paweł Małaszyński, od którego rola wiecznie zagubionego Karolka wymagała niezwykle wielkiego zainteresowania. Pewne istnieje stałe: każda z osoby na długo powstaje w myśl, a jednak między innymi o to obecnie w filmach chodzi.

Ciacho Goleniów

Przyjemny seans

„Ciacho” to przede każdym droga do oglądania komedia, która nie chce od widza analizy i mocnego zainteresowania. Opowiada ciekawą sprawę w jasny dla odbiorców sposób, przy czym nie raz części z udziałem nieporadnych braci Basi dostarczają sporo śmiechu. Istnieje ostatnie obraz, który warto obejrzeć choćby dla dobrej obsady aktorskiej i kilku nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niecałe dwie godziny spędzone z historią „Ciacho” Patryka Vegi to tak doskonały wyjście na spędzenie sobotniego popołudnia. Komediowy debiut reżysera znanego z kina sensacyjno – kryminalnego z pewnością można uznać za dobry.

Ciacho Goleniów

Źródło artykułu Ciacho

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments