Kobiety mafii Recz gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, istnieje tym, który tworzy mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio zrozumieć film, należy tak się w niego wczuć.
Kobiety Mafii opowiada o byciu rodziny z dzieckiem również ich opiekunką, gangstera dodatkowo jego osoby, i starego, który gotów jest zorganizować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella trafia na ogromny pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej plan i zarządza opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia zatem na indywidualną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo przebiega bez żadnych problemów, jednak w określonym etapie Bela zostaje zdemaskowana, przez pewnego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Gdy nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przygotowało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej nowe stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa rzecz w ABW wpłynęła na charakter oraz zachowanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce wrócić z książce, jednak szef, gdy się później okazuje przestępca, zapewnia ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej przeznaczeniem, jest zbliżyć się do unii niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, przechodzący na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w skórę. Przyjmowania się w związku, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Tenże w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w lokalu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie żyją ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby przekonać do siebie gangsterów by ocalić życie. Satysfakcję z pięknego skoku nie trwa jednak długo. Cień zostaje aresztowany, a w obawie przed więzieniem, żywy decyduje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze naszą osobą.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyzny nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Nasz, by móc zbudować im zarzuty. Udaje mu się jednak odejść z sytuacji obronną ręką. Decyduje się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony pozostaje w nauce policyjnej, gdzie będzie uznawał gwarancję.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z ważnymi problemami finansowymi. Wraz z opiekunką kwalifikują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zainteresować się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak ciągle ataki więc zostaje umieszczona w szpitalu. Od ostatniej chwili, los dziecka istnieje w rękach lojalnej opiekunki, dla której życie mężczyzny jest najistotniejsze. Prowadzony przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie życie, by uniknąć kary.
Na całe szczęście, istnieje zatem nie udana próba.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Kiedy brak w skutku wychodzi na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Nie istnieje mu więc natomiast dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, oddała mu truciznę. Mężczyzna pada na posadzkę w kawiarni, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka oraz niezdolności marki, do opieki nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która stanowi prowodyrem całej akcji. W bliskim do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na kliencie, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na wystawie były pan, pada zabity przez nowych mężów Justyny, którzy na jej zadanie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc tworzyć narkotykowy biznes, decyduje się na zatrudnienie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W współczesnym okresie, rzuca się ważna strona kobiety Mafii.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

Choć film ma wiele scen akcji, są również momenty, w których przesuwa się kilka wątków na raz, zatem warto oglądać obraz w zainteresowaniu, aby pojąć o co w nim działa.

Kobiety mafii Lipiany gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments