Lumpeksy, ciucholandy, second handy: sposób na oryginalność

Lumpeksy, ciucholandy, second handy: sposób na oryginalność

Firma

Każda kobieta chce ładnie wyglądać i nosić modne ubrania. Niestety nie zawsze stać nas na zakupy w popularnych sieciówkach. Jest alternatywa- zakupy w second handzie.

Lumpeksy, ciucholandy, second handy: sposób na oryginalność

Jest ich dosyć sporo, ponieważ wzrasta liczba klientów, którzy poza szukaniem okazji traktują odwiedziny w lumpeksach, jako rodzaj gry i zabawy. Z roku na rok przybywa miłośniczek buszowania pośród wieszaków z używaną odzieżą. Jak przekonują, w second hendach można się ubrać w markowe ubrania w naprawdę doskonałej cenie. Co więcej, sprzedawane rzeczy są dobre jakościowo i niejednokrotnie niedostępne w zwykłych sklepach na terenie Polski.

Trzeba wiedzieć, że w większości towar dostępny w second hendach pochodzi z Anglii, Skandynawii czy też z USA. Ubrania te niejednokrotnie są nowe, czasem posiadają nawet metki. Dzisiejsze lumpeksy nie przypominają już sklepów dla najuboższych, bardziej butiki, których klientela to w większości młode osoby szukające oryginalnych kreacji. Wchodząc do second handu już nie poczujemy charakterystycznego zapachu odkażacza do ubrań.

Zobaczymy natomiast ładnie poukładane ubrania, których ceny wiszą na metkach. Oczywiście istnieją też lumpeksy, gdzie odzież sprzedawana jest na wagę i to właśnie tam znajduje się naprawdę wartościowe perełki. Wiele osób odwiedza ciucholandy w celu znalezienia ubrań nadających się do przerobienia.

Pole do popisu jest naprawdę wielkie, przykładowo z sukienki można stworzyć ciekawą spódnice lub bluzkę, która niewątpliwie będzie jedyna w swoim rodzaju. Wystarczy odrobina fantazji, by stworzyć naprawdę ciekawą i niebanalną stylizacje.

Artykuł powstał dzięki portalowi sex telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments