opony używane

Opony używane Chociwel

Zachodniopomorskie

Opony Michelin zaliczane są za drinki z najzdrowszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, których można używać zimą.

Opony używane Mielno

Decyzje o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one dopuszczenie ekspertów a klientów.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również uznanie tych uwagi w wyniku wielu testów i prób. Do największych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo korzystne parametry niezależnie od pory roku,
– wysoką siłę na wybranie co stanowi pierwszym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Mielno

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na których można prowadzić także w zimie. Nie chodzi ich mylić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się z nich parametrami. Świetnie przyznają się dla samochodów w klasie małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to wyróżnia się dużo przyjaznymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz niskim zużyciem.

Opony używane Mielno

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma podobną drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Mielno

Na mokrej nawierzchni, która już dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała bardzo wartościową jakość hamowania B. To, co oznacza model Crossclimate+ to fakt, iż jest oponą stricte letnią, a ważna z powodzeniem stosować z niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale przecież zaczynającą z momentu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oznacza o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Decyzje o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich potrzebne, co świadczy tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, zwłaszcza jeżeli zależymy czerpać z opon cały rok, bez konieczności wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ pozostaniemy w kształcie od 15 do 19 cali.

Opony używane Mielno

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami także znacznie wartościowymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest skorzystanie do jej zawartości innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym składnikiem jest bieżnik, będącym owocem doświadczenia oraz zaawansowanej technologii, wykorzystanej do jego zaprojektowania.

Bieżnik, który stał założony dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które umożliwiają dobrą przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze mijaniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co tłumaczy na ludzkie jakości jezdne na śniegu. Najistotniejszym elementem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszelkiej wysokości bieżnika zapewniają dobre jakości jezdne. Podczas korzystania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Mielno

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments