Co kupić mężczyźnie?

Prezenty Ińsko

Zachodniopomorskie

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle szczegółowych pragnień i preferencji. O ile prezent dla ukochanego przygotowuje się nie tak ważny (choć po latach związku może trudniejszy?), o tyle najistotniejsze wysiłki budzi pytanie, jakie prezenty dla klientów spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, i dla ukochanych.

Prezenty Gryfice

1. Zabawne

Wśród prezentów dla ludzi z doświadczeniem humoru znaleźć potrafią się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z imieniem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w oryginalnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do prowadzenia waty cukrowej, peruka, okładka na pozycję z stanowiskiem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, praktycznym i zależnym w sumy z nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis lub wybrać jeden z polecanych. Oczywiście potrafią być to konteksty w rodzaju: „Jestem najpoważniejszy na świecie” albo „Jeżeli więc czytasz, czemu nie pojedziemy na kawę?” ( ta nieco dla brata lub kumpla). Dla człowieka, kogo mniej znamy, lub uważamy za większą osobę, wybrać możemy obraz z ziemi, którą lubi, czy obrazek przenoszący się do jego zainteresowaniu, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do serca przez żołądek

Niemal zawsze ciekawym wpływem na prezenty dla ludzi będzie…. jedzenie. Można upiec w domu tort czy ciasto z nadrukiem „Dla najlepszego…”, uzyskać dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przykład w charakteru kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie troskę o ich żołądki. Nie pozostawiajmy te jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu mistrzów kuchni, oraz w teraźniejszych okresach nie będzie zaskoczeniem prezent, który ułatwi im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale powinien być ostrożnym, nie wszystkiego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal pozostają jeszcze ponadczasowe klasyczne prezenty dla ludzi, jak kosmetyki do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty również inne dziedziny garderoby. Klasykiem są także książki – gdy nie znasz dobrze gustu pana, któremu bierzesz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na dowód zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać potrafią się również albumy, choćby ilustrujące najidealniejsze miejsca świata czy największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla gości to dodatkowo mapy – na model do zawieszenia na granicy, również te to, jak również stylizowane na antyczne. I dokładnie: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, iż nie będzie to potrafiło być odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że marzysz ją osiągnąć!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – z innego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i kontrolujący jakość snu, po lokalizator środków i portfela.

Oferty jest ciągle dużo. Prezenty dla gości to lecz i wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, i nawet miękki pled i poduszka, aby mogli dobrze odpocząć. Pamiętajmy, że ważne są słowa, których użyjemy, dając coś istotnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Dużo informacji zlokalizujesz na karcie Co kupić mężczyźnie? na jakiej szukają się prezenty i gadżety dla gości.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments