Promocja Rossmann Gryfice

Zachodniopomorskie

Nic oczywiście nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie wynosi się co dziwić, podczas tej prac trzeba dbać o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kosmetyki do kąpieli.

Promocja Rossmann Chojna

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic oczywiście nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie wynosi się co dziwić, podczas tej prac trzeba dbać o wszystkim: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre kosmetyki do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, że nie taki diabeł straszny jak go tworzą! Czy inaczej, nie taka duża kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman
bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i urządzeń przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Jaką powinna mieć najbardziej odpowiednią temperaturę woda? Dużo jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie pewno być zbyt gorąca, i z serii powietrze nie powinno stanowić dokuczliwie zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, że nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W które akcesoria się wyposażyć? Na pewno konieczne będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do mycia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zostawcie o świeżych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kosmetyki do kąpieli, czy ręczniki najlepiej dać w wpływu ręki, tak aby sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda posiada obecnie odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Chojna

Jak trzymać dziecko by czuło się komfortowo i bezpiecznie? Najlepiej ułożyć dziecko na swoich rękach, tak aby prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać powoli i stopniowo tak aby się nie przestraszyło, a gdy pupa dziecka będzie bezpiecznie stworzona na dnie wanienki – wyjmij prawą dłoń i rozpocznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Doskonale konsultuje się wanienka ze stojakiem, dlatego nie angażuje pleców rodziców. Nie trzeba się co chwilę schylać i pięknie się sprawdzi wśród wysokich rodziców, istniej takich, którzy zamierzają kłopoty z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie posiada też sporo miejsca, ponieważ stojak jest kierowany i ważna go złożyć w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i radość dziecka, dlatego jesteśmy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Chojna

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments